حمایت همه‌جانبه از مردم مجاهد و شریف غزه

پنج شنبه, 05 اسفند 1395 ساعت 13:19

جلسه 41
یکشنبه مورخ 28/08/1391

حمایت همه‌جانبه از مردم مجاهد و شریف غزه

بسم‌الله‌القاسم‌الجبارین


رژیم پوشالی و ددمنش صهیونیستی با حمایت همه‌جانبه آمریکا، یکبار دیگر دست به جنابت گسترده دیگری زد و با حملات متعدد و گسترده به مردم مظلوم غزه، دهها انسان بی‌گناه به ویژه زنان و کودکان را به خاک و خون کشید. صهیونیست‌ها با تصور غلط تضغیف مقاومت، پس از (20) ماه عملیات ایذایی و محاصره سیاسی و اقتصادی علیه سوریه، با این محاسبه که می‌تواند مقاومت اسلامی در غزه را در هم بشکنند و حماس و جهاد اسلامی را به تسلیم وادارند تا مردم مقاوم غزه را مستأصل نمایند،

 

 

عملیات نظامی به ویژه بمباران منازل مسکونی غزه را آغاز کرد. غافل از آنکه غزه امروز، به مراتب قوی‌تر از غزه جنگ(22) روزه است. پاسخ کوبنده مجاهدان غزه و موشکباران رژیم صهیونیستی در عمق سرزمین‌های اشغالی، خط بطلانی بر محاسبات غلط رژیم صهیونیستی کشید و نشان داد که این رژیم همان خانه عنکبوت است که در جنگ (33) روزه، سیدحسن‌نصرالله اعلام کرد.
ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی این جنابت جدید رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم می‌نماییم و حمایت همه‌جانبه خود را از مردم شریف غزه و مجاهدان جان برکف آن اعلام می‌کنیم و مطمئنیم با عنایت الهی پیروزی از آن مردم مظلوم فلسطین و شکست نهایی، سرنوشت محترم و مختوم رژیم صهیونیستی خواهد بود. «الیس الصبح بقریب».
والسلام علیکم و رحمة‌الله و‌برکاته.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن