جلسه بیست و یکم

دوشنبه مورخ 23/05/1391

گرامیداشت پیروزی قهرمانان ملی پوش در بازی های المپیک سال 2012

بسم الله الرحمن الرحیم

گرامی می دارم پیروزی قهرمانان ملی پوش کشورمان در جریان بازی های المپیک سال 2012 و آرزوی موفقیت برای ایشان.

جلسه بیست و یکم

دوشنبه مورخ 23/05/1391

ضرورت سرمایه گذاری برای مقابله با معضل بیکاری

بسم الله الرحم الرحیم

مردم این حوزه انتظار دارند با توجه به منابع غنی انسانی متخصص و پتانسیل های فراوان سرمایه گذاری در زمینه های مختلف صنعتی، با حمایت و تدبیر مجلس محترم شاهد سرمایه گذاری های اساسی برای شکوفایی استعداد های جوانان این منطقه و رفع معضل بیکاری باشیم.

جلسه بیست و یکم

مورخ : دوشنبه 23/05/1391

دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی ملت ایران

بسم الله الرحمن الرحیم


نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی!
بر این باور بوده و هستم که همان اندازه که جمهوری اسلامی ایران از رشد و اعتلای بیشتر در عرصه های بین المللی و علمی برخوردار می شود به همان اندازه نیز کینه ای بیشتر در دل مخالفان و استعمارگران را برمی انگیزاند به طوری که نمی توان پایانی بر توطئه های استعماری و شیطانی آنان قائل شد.
ممانعت ، جلوگیری و تحریم نمودن نخبگان و دانشمندان ایرانی از شرکت در مجامع تا تحریم های اقتصادی و تجاری و مالی و ترور دانشمندان این کشور، تنها بخشی از توطئه های جبهه استکبار در مقابل ملتی است که می خواهد با اتکاء به دانش بومی و نبوغ جوانان غیرتمندش به استقلال و خودکفایی از سیطره شوم و اهریمنی تمامیت طلبان و استعمارگران برسد.
امروزه دفاع از حقوق حقه ملت های مسلمان ستمدیده ای که به فضل پروردگار و در سایه توانمندی های ملت انقلابی ایران به بیداری و روشنگری اسلامی رسیده اند، یکی از بهانه هایی است که می خواهند به زعم خود حلقه محاصره را تنگ تر نماید.
زهی خیال باطل است که ملت استعمار ستیز ایران همچنان پرچم رسالت قدسی خود را بر دوش خواهد کشید و طوفان بی مهری ها و بی مرادی ها راه پر افتخار خمینی کبیر را طی خواهند نمود. ایمان دارم مردم عزیز کشورمان روز قدس امسال را نیز با شور و حرارتی فزونتر از سال های قبل به دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی خود خواهند پرداخت.


جلسه بیست و یکم

مورخ : دوشنبه 23/05/1391


اظهار همدردی با بازماندگان زلزله ارسباران

بسم الله الرحمن الرحیم

آذربایجان!
باشون ساغ السون!
آذربایجان امروز عزادار مردان و زنان غیرتمند و زحمت کش و سختکوشی است که عمری با مجاهدت از دل سنگ سخت به بارور ساختن زمین سردی پرداخته اند که توشه اش زینت بخش سفره پاک و غیرتمندانه شان گردیده است. مشیت الهی بر این قرار گرفت که با تقدیم عزیزترین گوهر وجودی این غیرتمندان، بار دیگر زمزمه پایداری مردم این منطقه بسان کوه های سر به فلک کشیده و سربلندش این بار ترنمی اندوهگین به گوش همه ایرانیان عزیز برسد. اینجانب ضمن عرض تسلیت به بازماندگان حادثه اسفناک زلزله اخیر در شهرستان های اهر و هریس و ورزقان، طلب علو درجات برای درگذشتگان و شفای عاجل برای مصدومین حادثه، ازمسؤولین ذیربط علی الخصوص وزارت کشور و جمعیت هلال احمر درخواست می نمایم به امدادرسانی هرچه سریعتر و بیشتر و ایجاد امکانات لازم برای حفاظت و تأمین نیازهای غذایی و درمانی اقدام عاجل نموده و از وزارت راه و شهرسازی درخواست می نمایم که هرچه سریعتر نسبت به ایجاد تمهیدات لازم برای بازسازی مناطق زلزله زده و مقاوم سازی سایر مناطق زلزله خیز آذربایجان شرقی و رفع معضل تاریخی محرومیت از این مناطق اقدام لازم را معمول فرمایند.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن